Мова

Про магазин

Наша компанія на меблевому ринку з 2001 року. У 2003 році був відкритий інтернет-магазин «stolik-i.com.ua», в якому представлений широкий вибір меблів для дому та офісу. Сьогодні ми є найбільшим в Україні виробником меблів зі скла. Таким чином, Ви можете купити потрібну Вам меблі безпосередньо у виробника, без прихованих націнок.

Основним напрямком нашої компанії є виробництво і продаж доступною меблів для дому та офісу. У виробництві ми використовуємо тільки найсучасніші технології, індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дає можливість втілювати в життя будь-які Ваші ідеї. Ми дуже відповідально ставимося до наших клієнтів, приділяючи особливу увагу якості товару, його практичності, надійності, безпеки та екологічності.

Сайт «stolik-i.com.ua» надає Вам можливість підібрати меблі виходячи з необхідного розміру і квітів товару самостійно, а при необхідності Ви зможете скористатися послугами нашого дизайнера.

Зробити замовлення дуже легко і просто. Це можливо двома способами: додати його в корзину або оформити по телефону 095-589-70-78.